Seinfeld 9. sezon 23. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Seinfeld 9. sezon 23. bölüm The Finale Bölüm 23-24
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @onemarch;

  başta senarist ve oyuncular olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürler.

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Elodea;

  Vay be...Bir kült daha bitti,içimde boşluğu doldurulamayacak.Aslında bir önceki bölümde selamlarını verip asıl vedalarını etmişlerdi.Bu bölümde yine normal hayatlarına döndüler ve devam ettiler,evet hapse girdiler ama gerçekçiydiler.George'un o cimri ve kendine has satirik imalarla dolu karakteri,Kramer'ın yerinde duramayan halleri ve zıpırlıkları,Seinfeld'in çok iyi gözlemlerle dolu skeçleri,"Newman!" deyişi,Elaine'in güçlü karakteri,'"No way!" deyip ittirmeleri...Kendinden sonraki bir çok bu tarz sitcomların(Friends,himym) atası olsa da bence onlardan en büyük farkı gerçekçiliğiydi,her şeyin her zaman yolunda gitmemesiydi yani hayatın ta kendisiydi.İnsanoğlunu bize tüm çıplaklığıyla,iyi ve bir o kadar da kötü yanlarını,rahatsız bile olsak "sen busun işte" diyerek dürüstçe göstermesiydi.

 3. @irem_935;

  Ya hayır ya hayır hayır hayır... Bitmesin :(

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Ztucje;

  Ne kadar üzücü olsa da bir efsanenin sonu... Kramer ve George gelmiş geçmiş en iyi karakterlerden. Bu diziyi bu kadar çok sevmemin en büyük sebeplerinden birisi her dizi gibi mutlu sonla bitmemesi, hapiste bitmesi. Gerçekten harika bir diziydi! Teşekkürler...

Seinfeld 9. sezon 23. bölüm izle,Seinfeld 9. sezon 23. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×