Suits Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Suits

2011 Komedi, Dram 44 Dakika ABD Yönetmen: Anton Cropper, Michael Smith, Kevin Bray IMDb: 8,6


Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike'ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır. Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.S.
12 B.
2.S.
16 B.
3.S.
16 B.
4.S.
16 B.
5.S.
16 B.
6.S.
16 B.
7.S.
16 B.
8.S.
1 B.

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @oresepten (Misafir)

  sadece 1 bölüm izleyip fikir sahibi olup karar vermek istedim ve şuan 7 sezonu da bitirmiş halde buldum kendimi.İnanılmaz derece de etkilendim bu diziden, özellikle Harvey hayatım boyunca unutamayacağım karakterlerden birisi oldu.Kesinlikle izleyin.

 2. @Ludex;

  tek kelime "EFSANE"

 3. 7. sezonun devamı ne zaman gelecek bilen var mı ?

 4. @dukombo;

  Bir diploma hayatta ne anlama gelebilir? sorusunun cevabı bu dizide veriliyor.Ülkemizde bir diploma işe yaramasa da Amerika'da çok şey ifade ediyor...

 5. @acikyazar;

  egoların, güçlerin yarışı. Çok severek izledim butun sezonlarını Donna favori karakterim. seviyorum bu diziyi.

 6. @sense8;

  Laf ebeliği dizisi. Çok fazla konuşmaya boğuyorlar insanı.

 7. @denizmehmet;

  6. sezon ne zaman çıkar ?

 8. @dogasglam;

  Başlamalı mıyım?

 9. @seraybengu;

  4. sezon sadece 10 bölümden mi oluşuyor diğer sezonlar 16 bölümdü admin cvp bekliyorum teşekkürler :)

 10. @mrtdnz;

  5 . sezon başlıcak mı

 11. Senaryo zeki ve eğlenceli bir şekilde kurgulanmış. Oyuncular yetenekli ve samimi. Müzikler ve efektler kesinlikle kaliteli ve asil. Başka bir isteğiniz ?

 12. @kartman;

  ismine aldanmayın. MÜKEMMEL bir dizi...........

 13. @fLIP;

  evvet bu yorumumuzda dizi hakkında fikir sahiibi olmak isteyenlere gelsin http://yasaryldz.blogspot.com.tr/2014/08/suits.html bu ve daha fazlası için takip edebilirsiniz izlemeye karar verenler için keyifli seyirler :)

 14. @Kamenev;

  Bu dizi yüzünden hukuk okuyorum.

×